Oferta

"AGRO-BIS" dysponuje bogatą ofertą w hydraulice siłowej, ze względu na  ogromny  wybór zaworów, pomp, kształtek i końcówek oraz gotowych węży hydraulicznych. Pracownicy potrafią wykonać również węże hydrauliczne z końcówkami na zamówienie oraz naprawę przewodów klimatyzacyjnych od kombajnów do samochodów dostawczych, jak również do wspomagania układu kierowniczego. Wykonują również różnego rodzaju liny holownicze, zawiesia linowe.

W sprzedaży jest także asortyment olejów hydraulicznych i silnikowych, wysokiej jakości sprzęt spawalniczy (oraz druty, elektrody), są również różnego rodzaju akumulatory takich firm jak Warta czy  AutoPart do maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych, osobowych, łodzi i motocykli. Plusem w „AGRO-BIS” jest fakt, że firma umożliwia bezpłatne sprawdzenie sprawności akumulatora klienta, co się może wiązać z niepotrzebnym wydawaniem pieniędzy na nowy.

Warto tutaj wspomnieć o ofercie sprzętu ogrodniczego, podkaszarkach, kosach, kosiarkach, szpadlach, łopatach i o wiele innych sprzętach potrzebnych do pielęgnacji w naszych ogrodach firmy Fiskars, AL-KO, FLO,Gardena. W sprzedaży znajdą Państwo również duży wybór ubrań roboczych i ochronnych, obuwia roboczego, kaski i ubrania ochronne oraz kamizelki odblaskowe.

Części, których nie ma na magazynie a które interesują danego klienta firma stara się sprowadzać następnego dnia, tak samo jest z szybami do ciągników. Firma sprzedaje artykuły śrubowe, w magazynie jest  ok. 26 tysięcy rodzajów, pasy klinowe oraz łożyska. Handluje elektronarzędziami i narzędziami profesjonalnych firm (Makita, Milwaukee, DeWALT, Stayer, Bosch, Hitachi, S&R, IRWIN), które posiadają serwis na wysokim poziomie.

Warto zacząć powoli przygotowywać się na zimę, w ofercie znajdą Państwo także odśnieżarki spalinowe i elektryczne firmy Stiga, ręczny pług do odśnieżania.

W ofercie jest ponad 14 tysięcy pozycji, których liczba jednak cały czas wzrasta.